Z našej galérie


Kniha hostí

Sme radi, že ste navštívili našu chatu. Urobte si prosím chvíľku čas a dajte nám vedieť, čo si myslíte o našich službách. Potom prejdite nadol a prečítajte si poznámky predchádzajúcich hostí.

Overenie slova

Položky označené * sú povinné!


Čítajte našu knihu návštev

Zl. Moravce - 6. júl 2014
Skvelá dovolenka v prekrásnej prírode Zamaguria, lúkami s ovečkami a krásnymi horami v štýlovej modernej a hlavne luxusnej chate i v okolí je množstvo atrakcií, no idilka .Pán majiteľ bol veľmi príjemný. My sme boli veľmi spokojní, ďakujeme za krásne prežité chvíle. Vrelo odporúčame. Chata zodpovedá fotografiám, je veľmi pekná. Slováci ani netušia, aké je Slovenko krásne.
Ps: Zeleninu a ovocie na budúci rok určite donesieme ( dohodneme sa) :-D ha ha
S pozdravom Miška, Katka, Veronika, Dušan, Ivan partia zo Zlatých Moraviec.


Katarína P,,Košice - 11. marec 2014
Nakoľko sme u Vás boli len veľmi krátko, tak sme nestihli prakticky žiadnu túru, no cieľom bolo naučenie sa lyžovať a to sa aj podarilo, bolo fantastické počasie 9- 12 stupňov vo februári a zjazdovky plné snehu... stihli sme aj gulášik, no a dôležité zhodnutie sa, že toto treba skrátka pravidelne absolvovať, keďže nielen to úžasné okolie, ale aj prekrásna chata, nás natoľko očarili, že to sa tomu nedá ubrániť. je tam rozhodne čo vidieť i zažiť a keby aj počasie zúrilo, tak to tá chata vynahradí...


Baba - 1. október 2012 http://www.prbaba.sk
Bucko to celkom dobre vystihol ;-) Davam do pozornosti aj malicke muzeum a zahradu s rezbarskymi pracami niekolko100 metrov od Marty (smerom do dedinky)... Super oddych!


Bucko - 2. október 2011
Par slovami: chata super, prostredie nadherne, orange signal ziadny....chvaaalim :-), proste super tam je na totej Maľej Frankovej :-D.


Marek - 28. apríl 2011
Veľmi pekne si to spracoval pán inžinier


Miro - 23. marec 2011
Úplná spokojnosť,veľmi pekné prostredie,vrelo doporučujem ubytovanie na tejto chate.


milos - 25. február 2011
Velmi pekna chata. Pojdem zase tam:) ODPORUCAM KAZDEMU