Dlhodobá predpoveď počasia

Z našej galérie

Pieniny a okolie
Pieniny a okolie

Reklamný banner

Vitajte v našej chate Marta

Lyžiarské stredisko SKI Bachledová len 3km od Chaty Marty .............

Potešíme hlavne lyžiarov zo Zamaguria a Pienin, ktorí sa do strediska dostanú oveľa rýchlejšie a pohodlnejšie po novej asfaltovej ceste z Malej Frankovej. 

Lyžiarske stredisko sa nachádza na hrebeni Spišskej Magury s výhľadom na panorámu Belianskych Tatier, 30 kilometrov severne od mesta Poprad.

Rozprestiera sa na území troch obcí, a to Ždiaru, Jezerska a Malej Frankovej, prístup do strediska je možný zo všetkých z nich.

V lyžiarskom stredisku Bachledka je umelo zasnežovaných šesť kilometrov zjazdoviek. V ponuke sú aj bežecké trate s dĺžkou 20 kilometrov.
Samozrejmosťou je večerné lyžovanie, lyžiarska škola, skiservis, požičovňa lyžiarskeho výstroja, bezplatné parkovanie.

Pre deti je zase pripravená lyžiarska škôlka s tímom licencovaných inštruktorov, novinkou budú aj rozšírené detské skiparky.

Viac info, pozri video :

 

 

Chata Marta sa nachádza v blízkosti zamagurskej  obce Malá Franková. 

Zamagurie je kraj na severovýchode Slovenska obdarený nesmiernym bohatstvom prírodných krás, nádherných a rozmanitých horstiev či ďalšími klenotmi neživej prírody. Vynikajúce prírodné podmienky, zachovaná ľudová architektúra a folklór či kultúrno-historické pamiatky robia zo Zamaguria perlu Slovenska a jeden z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu v krajine.

Región Zamaguria je obklopený najvýznamnejšími a najvyššími slovenskými horstvami - západ lemujú štíty Vysokých a Belianskych Tatier, ktoré postupne prechádzajú do Pienin s riekou Dunajec na severe, masív Spišskej Magury ho zase uzatvára na juhu a východe.

Chata Marta je situovaná v nádhernej prírode, kde sa dá vychutnať pokoj, oddych, čerstvý vzduch a všetko čo k dokonalému relaxu potrebujete.

Pieniny, miesto ako stvorené pre rodiny s deťmi, turistov, zvedavcov, ktorí bažia po histórii, ale aj pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť od každodenného stresu a zhonu vo veľkomestách. Raj, ktorý by mal vidieť každý aspoň raz za život. Medzi najtradičnejšie atrakcie, ktoré sa v Pieninách nachádzajú patrí splav na drevených pltiach.

Vybavenie chaty: 

  • na prízemí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť
  • kuchyňa je vybavená sklokeramickou varnou doskou, el. rúrou, chladničkou, mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou
  • v obývacej miestnosti sa nachádza uzavretý krb, ktorý dotvára príjemnu atmosféru pri pobyte, TV a satelit, priestranná a pohodlná letná terasa
  • v chate je päť samostatných izieb z toho tri s balkónom (2izby-3posteľové, 3izby-2posteľové+možnosť prístelky)      
  • zariadenie je vybavené 3x WC s umývadlom, sprchovacím kútom a vaňou           
Vo dvore je možnosť parkovania, grilovania, posedenia v altánku pri jazierku, detský kútik, pieskovisko a rybník.

Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.

Ubytovaní hostia majú zľavu pri splavovaní Dunajca na pltiach.

 

Ak ste si ešte nespravili plány na oslavy Nového roku tak vedzte, že chata Marta v Zamagurí je perfektná chata na Silvestra. Umožňuje lyžovačku v stredisku Ski Bachledova, ale aj splav Dunajca či tatranskú turistiku. Aby ste sa k nej dostali, stačí si ju nájsť v sekcii ubytovanie Bachledova dolina na webovej stránke www.ubytovanienaslovensku.eu.

Chatu Martu Vám odporúča aj katalóg