Novinka Reduced price!
Moderný Jednoduchý Domácnosti Multi-funkčné Elektrické Sušenie Rack Balkón Inteligentné Zdvíhacie Hliníkovej Zliatiny Double Pól Visí Typ

Moderný Jednoduchý Domácnosti Multi-funkčné Elektrické Sušenie Rack Balkón Inteligentné Zdvíhacie Hliníkovej Zliatiny Double Pól Visí Typ

€158.99

-15%

€187.05

Nový produkt

Skladom

Štítky: nerezová sušenie stojany, elektrické sušenie rack strop, skladacie stojany na sušenie, rukoväť pre veko, zliatina hliníka univerzálny, mount pre v brzdy, upevňovacích prvkov pre pošvy, dvere sušenie stojany, naberačka z nehrdzavejúcej ocele s dlhou rukoväťou, rukoväť pre m365.

① , Dodanie

② Kúpiť a poslať ju s zliatiny oblečenie podporu, deka klip a špeciálny mazací olej

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

inštalácia oblečenie záves je, ako je táto. Jeden je, že môžete nainštalovať sami, a iné je, že môžete obráťte sa kapitán na rokovanie inštalácie cenu. Nech master prísť na pomoc môžete ho nainštalovať. Poplatok sa platí sami. Prosím, obráťte sa kapitán na inštaláciu dverí, informujte, prosím, najprv, či je pozastavené strop a izolačnej vrstvy v balkón Domu, obráťte sa, prosím, inštalácia master pre detaily a náklady.

Linyi Yihui Výrobkov Pre Domácnosť Co., S.r.o. je spoločnosť špecializujúca sa na výrobu strane rocker, roh, zátvorka, horný kryt, oceľových drôtov a iných produktov, s kompletnou a vedeckého systému riadenia kvality. Integritu, sila a kvalita výrobkov z Linyi Yihui Výrobkov pre Domácnosť Co., S.r.o. boli vykázané v priemysle. Vitajte priatelia zo všetkých oblastí života na návštevu, sprievodca a dohodnúť sa na podnikanie.

Kontakt: správca Slnko

Kontaktné Informácie: 13583935544

kontaktná Adresa: Chaoyang Street, Linyi city, shandong

Je Rozšíriteľný alebo Nie No
box množstvo poradenstvo zákazníkom sl
Kategória Oblečenie vešiak, sušenie ra
štýl sušenie rack 0 dvojité rod typ
Model Multi-function
Kategória Produktu závesné ramienko
Obchod atribút Vnútorný obchod
Cenové rozpätie 200-300 yuan
Materiál Hliníkové Zliatiny
štýl sušenie rack Pevné
Je Skladacia, alebo Nie No
Typ Inštalácie Zavesenie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty