Novinka Reduced price!
Skutočné zlato pod zemou AKS 3D Detektor Kovov s 6 kusov Signál booster Dlhý Rad Diamant, Zlato, Striebro, Meď Detektor

Skutočné zlato pod zemou AKS 3D Detektor Kovov s 6 kusov Signál booster Dlhý Rad Diamant, Zlato, Striebro, Meď Detektor

€139.32

-50%

€278.64

Nový produkt

Skladom

Štítky: spyro, ak gold, dlhý rad kovové zlato detektor, zhul diamond detektor, detektor kovov, 6350 md, ak handguard, 3d muž tričko, vyhľadávanie detektory kovov, booster mobilný telefón signál.

Skutočné zlato pod zemou AKS 3D Detektor Kovov s 6 kusov Signál booster Dlhý Rad Diamant, Zlato, Striebro, Meď Detektor Údržby a údržba: Tento druh nástroja, sa vám otvoria dvere bohatstva pre vás, ktoré vám pomôžu na vrchole svojej kariéry. Nasledujúce rady vám pomôžu správne používanie a náhradných dobrý nástroj, zlepšiť nástroj bol použitý 1,nevyberajte alebo zmeny nástroja. 2,V procese prevádzky, aby sa zabránilo mobilného telefónu alebo iného kovu v blízkosti prístroja. 3,Prosím, pri 0 ° c-40 ° c teplota a 10%-30% vlhkosť prostredia pomocou tohto nástroja je najlepšie. 4 Použitie drôtu, ihla, atď metal skratu batérie, tiež nebude batérie s náhrdelník kovové dať dohromady, by to mohlo viesť k elektriny únik, prehriatie, výbuch a požiar. 5,nie poplatok za viac ako 24 hodín. Poznámka: novú batériu iba cez dva alebo tri krát kompletné nabíjanie a vybíjanie cyklus na dosiahnutie čo najlepšieho účinku. 6,Ďaleko od prachu a nečistôt, môžu viesť ku korózii a opotrebeniu dielov. Pravidelne s mokrou handričkou utrite sondy, aby jeho vzhľad elegantné a čisté ako nové. Nepoužívajte silné chemikálie, čistiace prostriedky. Produkt hlavné funkcie: Vyhľadávanie rozsah:800M Detekciu hĺbka:14M Energie:12V 1600mAh Spustenie frekvencia:5.6-6KHz Signál frekvencia:360--440Hz hmotnosť:3.2 KG Detekcie typ: zlato, striebro, meď, drahé kamene Prevádzky Postup: 1. Držanie prístroja, ako je uvedené vyššie, skenovanie veľmi pomaly v oblúku, zatiaľ čo otáčania sami. V tejto dobe, prober to koleno by malo byť vždy pevne pritlačí na oboch stranách tela, a bolo by možné, aby ju od 40 stupňov na 60 stupňov. Poznámka: explorer musí pomaly otáčať a udržiavať telo stabilný.

2, regulovať svoje skenovanie akcie. Prvý, nech antény pre príjem úsek správne. Polohu antény pre príjem priamo pred vami, na 90 stupňov, aby vaše telo, a nie odvádzať doľava alebo doprava.

3. Keď anténa je zameraná na cieľ, prístroj zámky, aj keď budete pokračovať sondy cez cieľ. Keď si myslíte, že tento zámok je platná, môžete si tento smer. Potom pohybujte prístrojom asi 10 metrov doľava alebo doprava a proces zopakujte zamykanie cieľ. Dodržiavať zamykanie smer tejto doby. Priesečník dvoch smeroch je pochovaný polohy cieľa.

4. Ak máte pocit, že existuje určitý posun v konkrétnej lokalite len merať, môžete zablokovať z iného uhla. Ak je cieľ v priebehu asi 10 metrov, si pomaly a vytrvalo nasledovať jeden z definovaných trasách. Keď miniete cieľ, a to je priamo nad ním, nástroj je anténa nálady na oboch stranách. V tejto dobe, meranou polohou je veľmi presné. Náš produkt výhodou: 1, aktualizovali Sme rukoväť, rukoväť materiál je high-end kov rukoväť, ktorá umožňuje zariadenia viac flexibilné 2, pridali Sme 6 signál boostery, čím je presnejšie a rozsah detekcie je ďalej 3, aktualizovali Sme sonda čip, ktorý účinne uznáva magnetické polia zlata, striebra, medi a diamanty. 4, Máme 4 farby, zlatá, modrá, čierna, champagne,môžete mi povedať, farby sa vám páči, inak sa nám poslať zlato v predvolenom nastavení.

DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Pôvod CN(Pôvodu)
Typ Napájania Nabíjateľná
Číslo Modelu AKS 3D Detektor Kovov
Názov Značky XEAST
S LCD Displej Alebo Nie No

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty