Novinka Reduced price!
Digitálny Regulátor Teploty Termostat Thermoregulator inkubátor LED Relé 10A Vykurovanie Chladenie STC-1000 STC 1000 12V 24V 220V

Digitálny Regulátor Teploty Termostat Thermoregulator inkubátor LED Relé 10A Vykurovanie Chladenie STC-1000 STC 1000 12V 24V 220V

€3.28

-12%

€3.77

Nový produkt

Skladom

Štítky: snímač stc 3008, ovládanie teploty, miestny termostat, 12 volt relé, digitálny termostat controler, inkubátor automatické 10, relé 1 220v, termostat w3001, stc 1000 termostat, počasie digitálny regulátor teploty.

Digitálny Regulátor Teploty Termostat Thermoregulator inkubátor LED Relé 10A Vykurovanie Chladenie STC-1000 STC 1000 12V 24V 220V

100% zbrusu nový a vysoko kvalitné Modle: STC-1000 Prepínač režimov medzi pohode a tepla ; Kontroly teploty nastavenie teploty nastavenie hodnoty a rozdiel hodnoty Teploty; kalibrácia; Chladiace ovládací výstup odkladu ochrana, Alarm, keď teplota prekročí teplota limit, alebo keď snímač chyba.

Technické Parametre:

1.Teploty merací rozsah: -50 ° C ~ 99 ° C 2.Rozlíšenie: 0.1 ° C; 3.Presnosť:+- 1° C (-50 ° C ~ 70 ° C); 4.Chyba snímača oneskorenie: 1 minúta, 5.Napájanie: AC 110-220V 50/60Hz , DC 12 V, DC 24V, DC12-72V( Vybrať zdroj napájania ak umiestnite príkaz ) ; 6.Spotreba energie: 7.Snímač: NTC snímača (1PC); 8.Relé kontakt kapacita: Dve Relé v Pohode 10A/220VAC; Tepla 10A/220VAC ; 9.Teplota okolitého prostredia: 0 ° C ~ 60 ° C; 10.Skladovacia teplota: -30 ° C ~ 75 ° C; 11.Relatívna vlhkosť: 20% ~ 85% (Bez kondenzátu) 12.Snímač dĺžka: 1,0 m 13. Predný Panel Veľkosť: 75x34.5mm ; Veľkosť Produktu: 75x34.5x85 mm ; Montáž Veľkosť: 71x29mm

Menu Inštrukcie

Kód

Funkcia

Nastavenie Rozsah

Predvolený

F1

Teplota nastavená hodnota

-50.0~99,9°C

10.0°C

F2

Rozdiel nastavená hodnota

0.3~10.0°C

0.5°C

F3

Kompresor času oneskorenia

1~10 minút

3 minúty

F4

Teplota hodnota kalibrácie

-10.0°C~10.0°C

0°C

Kľúčové prevádzkové pokyny

1 .Spôsob, ako skontrolovať, parameter:

Za normálneho prevádzkového stavu, stlačte tlačidlo "up" tlačidlo sa zobrazuje teplota hodnota nastavenia, stlačte tlačidlo "dole" tlačidlo sa zobrazuje rozdiel hodnoty.

2. Spôsob, ako nastaviť parameter:

Podľa regulátora normálny prevádzkový stav, stlačte tlačidlo "s" pre 3 alebo viac zadať parameter úprava režimu a "Nastavenie", kontrolka na, displeji sa zobrazí prvá ponuka kód "F1".

Stlačte tlačidlo "up" kľúč alebo "dole" tlačidlo upraviť nahor a nadol a zobrazte menu iem a kód položky menu.Stlačte "s" kľúčom na displeji hodnota parametra z aktuálneho menu. Stlačte obe "s" kľúčom a podržte tlačidlo "up" kľúč alebo "dole" kľúč súčasne vybrať a nastaviť hodnotu parametra z aktuálnej ponuky hodnotu v stanovenom čase. Po dokončení nastavenia stlačte a uvoľnite "(I)" kľúčom okamžite, ak chcete uložiť parameter upravené hodnoty a vrátiť sa na displeji bežnej teplote hodnotu. Ak žiadne tlačidlo, prevádzky do 10 sekúnd, systém nebude uložiť upravený parameter, obrazovku späť na zobrazenie normálnu teplotu.

3. Obnoviť systémové údaje

Keď elektrifikovaná, systém skontroluje sám, displej zobrazí "On", ak sa vyskytne chyba výstupu, prosím, stlačte ľubovoľné tlačidlo v tejto dobe, a to obnoví predvolené hodnoty a zadajte do normálneho prevádzkového režimu, odporúča sa, ak chcete vynulovať hodnotu parametra na základe týchto podmienok.

Prevádzkové pokyny Podľa radič normálny prevádzkový stav, stlačte a podržte tlačidlo "I)"kľúčom pre 3s môžete vypnúť kontrolór; v Rámci controller "off" stav, stlačte a podržte tlačidlo "I)" kľúčom pre 1s, sa môžu obrátiť na ovládači. Podľa regulátora normálny prevádzkový stav, displej zobrazuje aktuálny meranie teploty hodnotou; aj regulátor môže tiež prepínanie prevádzkového režimu medzi vykurovanie a chladenie. Regulátor sa spustí chladiace s cool indikátor svieti, keď je meranie teploty hodnota >= teplota nastavená hodnota + rozdiel hodnoty, a chladiace relé je pripojený; Ak je "Cool" kontrolka bliká, znamená to, že chladiace zariadenie je pod kompresora odkladu chrániť stav, keď je meranie hodnoty teploty sa teplota nastavená hodnota, Cool kontrolka, a chladiace relé odpojí. Systém spustí kúrenie keď meranie teploty value = teplota nastavená hodnota, "Heat" kontrolka nesvieti, a tepelné relé odpojí.

Chyba/Alarm popis

Alarm pri snímača chyba: Radič aktiváciu snímača chyba poplachový režim, keď snímač otvoreného obvodu alebo skrat, všetky spustené stav je uzavretý s bzučiak alarmy, a nixie tube zobrazí "EE",Stlačte ľubovoľné tlačidlo môžete zrušiť zvuk budíka, systém späť na zobrazenie normálnu teplotu, keď sa chyba a chyba sa vymaže.

Poplach pri meraní teplota prekročí teplota meranie rozsah:Radič aktivuje chyba funkcia budíka, keď meranie teploty prekročí teplota meranie rozsah, všetky spustené stav je uzavretý s bzučiak alarmy, a nixie tube zobrazí "HH",Stlačte ľubovoľné tlačidlo môžete zrušiť zvuk budíka, systém späť na zobrazenie v normálnom pracovnom režime, keď teplota obnoviť normálnu meracieho rozsahu.

Bezpečnostné Predpisy

★ Nebezpečenstvo :

1.Prísne rozlišovať snímač dole-viesť, napájací kábel a výstupné relé interface jeden od druhého, a zakázať zle

pripojenia alebo preťaženia relé.

2.Nebezpečenstvo: Zakázať pripojenie drôtené svorky bez elektriny cut-off.

★ Upozornenie :

Zakázať používanie stroja v rámci prostredia cez vlhké, vysokých temp., silné rušenie alebo elektromagnetizmu

silné poleptanie.

★ Upozornenie :

1.Napájanie mali by vyhovovať hodnota napätia uvedené v pokyne.

2.Ak chcete zabrániť rušeniu, snímač dole-viesť a napájací kábel je treba udržiavať vzdialenosť.

Package Zahrnuté: 1 x Regulátor Teploty 1 x snímač Teploty

Skrutka M6*1
Typ Displeja Digitálne
Je To Inteligentné Zariadenie No
Max. Meranie Teploty 100°C - 119°C
Opatrenie Druh K
Pôvod CN(Pôvodu)
Použitie Domácnosť
Dĺžka Kábla 1M
Certifikácia ŽIADNE
Číslo Modelu STC-1000 Celzia regulátor Teploty termostato
Štýl Vložené
Typ Napájania Nabíjačka
Názov Značky Aideepen
Teória Regulátor Teploty
Veľkosť Displeja 1.9 Cm & Pod
Druh K

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty