Novinka Reduced price!
Carbon Fiber Husle Luk Pernambuco Výkon Zrelé a Sladké Tón Master Ručne Vyrobené Pre Sólista MELLOR S3 Husle Časti

Carbon Fiber Husle Luk Pernambuco Výkon Zrelé a Sladké Tón Master Ručne Vyrobené Pre Sólista MELLOR S3 Husle Časti

€163.38

-10%

€181.54

Nový produkt

Skladom

Štítky: husle luk príslušenstvo sapo, husle, tortu textúra, oxid husle, string husle, profesionálne husle, luk uhlíka husle, peg husle, takže husle luky, bmg cr10.

S3 je vopred model NAJVYŠŠEJ kvality uhlíkových vlákien prove Mellor. Jeho stick je silný uhlíkových vlákien jadro s dreva a kože. Tento druh luky mať silu, pružnosť, odolnosť, playbility a dlhú životnosť. Premium kvalita horseahir, mosadz zliatiny montáž, krásne snakewood žaba a skrutku, úplne ručne úroveň Master maker. Ak ste lokking pre dobrú Pernambuco husle luk, ale silná palica a rýchle reakcie, model S3 by byť pre vás prekvapenie.

14 dní vrátiť alebo vrátenie peňazí ako naše záručný, po položka prišli.

3% odkladu zľavu. Ak tovar prišiel v omeškaní, prosím, správu nám a ponúknuť váš Paypal účet, zašleme suma na vás. Alebo 5% zľavu pri vašom ďalšom nákupe.

Ak položka nie je stratené, alebo úplne poškodené, ponúkame úplné peniaze späť, alebo odoslať rovnakú položku okamžite.

Keďže položka je vyrobené ručne, môžu byť niektoré malé rozdiely v hmotnosti, dĺžky a iných častí. Žaba a skrutky sú zdobené prírodnými abalone shell, takže vzor každý kus je jedinečný, ale všetky z nich sú krásne. Kupujúci je zodpovedný za menej prichádzajúce povinnosti, ak existuje. Podľa štatistiky predaja našich predchádzajúcich objednávok, viac ako 95% zákaziek nemal, ktoré vznikli povinnosti. Ak ste povinní platiť colné poplatky, je to vaša povinnosť k svojej vlastnej krajine. Vďaka za pochopenie.

Ako viete, vlasy z čela sú spotrebný materiál. Všetky luky je potrebné rehaired po niekoľkých mesiacoch hrať. Je normálne, ak sa jeden alebo niekoľko chĺpky prerušiť počas prehrávania. Ale táto pravdepodobnosť je veľmi malá v porovnaní s luky iných značiek.

DHL 3~8 pracovných dní (www.dhl.com)

EMS 6-14 pracovných dní (www.ems.com.cn/english.html)

TNT 3~8 pracovných dní (www.tnt.com)

K dispozícii spôsoby dopravy pre položky s pôvodná cena menej ako 90USD: ePacket/ DHL elektronického obchodu/ HongKong Príspevok. (12-25 dní, do väčšiny krajín,35 dní alebo viac krajín v Južnej Amerike)

Môžeme použiť iný spôsob dopravy nahradiť/optimalizovať metódu, ktorú ste si vybrali, na rýchlejšie prepravná rýchlosť a bezpečnejšiu dopravu. Vo všeobecnosti, číslo zásielky a kuriérske meno bude vám ponúknutá v rámci 24 hodín.

Pre akékoľvek obavy pred zakúpením, prosím, neváhajte Kontaktovať Teraz . Budeme reagovať na vás na prvýkrát a poskytnúť odpoveď, ako podrobne, ako môžeme. Ak máte PROBLÉM po kúpite, Kontaktujte Teraz . Dáme vám o spravodlivé riešenie na prvý raz. Ak náš tovar alebo služby nemôže získať Pozitívnu spätnú Väzbu a ★★★★ + , mohli by ste, prosím, kontaktujte nás a dajte nám šancu zlepšiť? Vďaka vopred!

žaba Snakewood s Krásnym Fleur-de-lys
Použitie Husle Použitie
Remeslo Ručne Vyrobené
Stick Materiál Dreva, Kože Z Uhlíkových Vlákien
Číslo Modelu MELLOR TAK. S3
Príslušenstvo Mosadznej zliatiny
farba hnedá
Veľkosť 4/4 (approx. 74.5cm)
vlasy Premiun Prírodné Mongolsko Vlásia
Hmotnosť 61+/-1.5g
Držať Tvar KOLO

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty