Novinka Reduced price!
24KW elektrický ohrievač vody 12L Konštantný typ Zemný plyn / LPG teplota silné výfukových plynov ohrievač vody

24KW elektrický ohrievač vody 12L Konštantný typ Zemný plyn / LPG teplota silné výfukových plynov ohrievač vody

€91.77

-28%

€127.46

Nový produkt

Skladom

Štítky: ohrievač odporového, digitálny lpg plynový ohrievač, priame plynový ohrievač vody, dmc kvet, plynu, teplej vody, kotol lpg, elektrický ohrievač vody, stĺpec plynu, batérie stĺpec plynu, lpg priestor ohrievača.

天然气/液化石油气恒温强废气热水器

安全使用

1.使用燃气热水器之前,必须仔细阅读说明,并按照说明和铭牌上的说明和注意事项使用和维修热水器. 煤气管应为金属管,而不是橡胶管,以免老化后发生事故. 使用场所必须通风良好. 请勿长时间连续使用燃气热水器. 如果有很多人在洗澡,应该有一定的间隔.

2. Vždy si skontrolujte celého potrubného systému od zdroj plynu do ohrievača vody a použite mydlo a vodu, penu na potrubí a každý spoločný ak chcete skontrolovať, či plynovodu a externej hadice sú popraskané, veku, voľné, atď., a zabezpečenie toho, aby nedošlo k úniku. Plyn jav. V prípade úniku vzduchu, hlavný prívod vzduchu ventil by mal byť uzavretá, okná a dvere, by mali byť otvorené pre vetranie a osvetlenie a elektrické spínače alebo napájania z ohrievača vody by sa nemali prepínať, aby sa zabránilo požiaru spôsobené elektrické iskry. Keď vznietenia alebo hasiace prostriedky, dávajte pozor a skontrolujte, či zapaľovací horák sa zapaľuje alebo rušiť.

3. Tam by mal byť bezpečný priestor okolo plynový ohrievač vody. Nie tesnenie v zavesenie skrine. Neklaďte horľavé materiály na alebo okolo neho. Nie blok uteráky a utierky na vstupe a výfukové otvory z ohrievača vody, aby sa zabránilo požiaru. Keď plyn ohrievač vody úniky vzduchu, úniky vody, plameň nie uhasiť po vode je zastavená a spaľovanie podmienkou je zlé, to by malo byť zastavené, a špeciálne oddelenie údržby by mali byť oznámené v čase, opravy a neoprávnené demontáž a opravy sú prísne zakázané. Každých šesť mesiacov alebo jeden rok, ohrievač vody, mal by mať profesionálny určí plyn oddelenia vykonávať údržbu a údržby zachovať dobrý výkon plynový ohrievač vody. Vždy vykonať vlastnú kontrolu často, ako je kontrola filtra obrazovky vody ventil prívodného potrubia, aby sa zabránilo, že blokuje prívod vody ventil. Odstránenie metóda je odskrutkujte vody prívodné potrubia a aby sa filter gázy na čistenie. Skontrolujte výmenníka tepla a hlavný horák každých šesť mesiacov alebo jeden rok, aby zistili, či tam je upchatie. Ak tam je, to by malo byť čistené v čase, inak to bude mať neúplné spaľovanie, generovať škodlivý plyn a otravy sa vyskytujú v závažných prípadoch. Skontrolujte trysky a thermocouples. Ak používate plynové ohrievače vody na dlhú dobu, uhlíkové usadeniny sú ľahko vyskytnúť v trysky a thermocouples, ktorý ovplyvňuje hladké vznietenia.

4. Pred použitím plynový ohrievač vody, skontrolujte, či sa okno alebo odťahový ventilátor v miestnosti, kde ohrievač vody je nainštalovaný je otvorená a vetranie je dobré. Do užívania, ak je prívod vody ventil je otvorený a oheň nie je zapáliť, ale je tam plyn pretečeniu, mali by ste okamžite zatvorte ventil prívodu vody a potom to zastaviť trochu pred otvorením. Keď oheň nemôže byť zapálené viackrát, prestaňte používať a vykonávať údržbu. Keď je prívod vody, ventil sa otvorí a oheň sa zapáli, teplej vody môže byť vydaná po uplynutí 45 sekúnd, a potom objemu vody môže byť upravená tak, ako požaduje.

5. Pri veternom počasí zistí, že ohrievač vody je nainštalovaný v miestnosti, kde ohrievač vody je nainštalované alebo odpadových typ ohrievača vody je liatím dym z komína, ohrievač vody by mala byť pozastavená.

6. Počas prevádzky sa zistilo, že plameň pretečie, skrini alebo plameň vyjde, a mali by byť pozastavené. Keď ohrievač vody je spustený, čierny dym vychádzajúci z hornej časti, čo znamená, že výmenník tepla bola vážne zablokovaná, alebo je cudzorodých látok v horák. To by malo byť zastavené okamžite a kontaktovaní na opravu. Zistilo sa, že tam je plameň, pochádzajúce z ohrievača vody. Tlak plynu môžu byť príliš vysoké alebo typu zdroj plynu je nesprávne. Mali by ste prestať používať to zistiť dôvod.

7. Po plynový ohrievač vody je použitý, ventily plynu a vody prívodné potrubie musí byť uzatvorený. Pre používanie ohrievače vody neplnoletých, zahraničné, príbuzných a priateľov, osobitná pozornosť by sa mala venovať bezpečnostné pokyny, a cirkev by ich správne používať, a nie bezstarostne.

8. Dym výfukového potrubia by mali byť chránené pred koróziou, a odpadových by nemal úniku alebo byť blokovaný.

inštalácia

Štandardná inštalácia vonkajšie jednotky

安装方法:安装在外墙或开放式阳台上. 用户根据热水器的安装位置预留热水管道或暗管. 注意:在装修过程中,用户应事先安排电源插座位置和遥控器安装位置的暗线. 插座应安装在不能淋雨的地方,并应安装防雨插座盒,或者如果机器的电源线足够长,则应将插座安装在室内. 所需的安装材料:1.冷热水不锈钢波纹管(2cm厚的保温材料,在水管外部需要伴热)2.打开阳台

Pôvod CN(Pôvodu)
Napätie (V) 220V
Štýl Vertikálne
Číslo Modelu P065-12L
Režim ovládania Dotykové ovládanie
Inštalácia Na Stenu
Skladovanie / Tankless Instant / Tankless
Kapacita 12L
Názov Značky OLOEY
Výkon (W) >5000W

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty