Novinka Reduced price!
MJJC Značky Pena Lance Konektor tlakový čistič s Vysokou Kvalitou Automobily Príslušenstvo

MJJC Značky Pena Lance Konektor tlakový čistič s Vysokou Kvalitou Automobily Príslušenstvo

€7.31

Nový produkt

Skladom

Štítky: lavor umývanie, kranzle, karcher rúry, MJJC, 12v sprej, pena mjjc, auto v pohode ventilátor, acoust peny, mjjc uterák, mjjc pena lanc.

FAQ:

Otázka: Ako dlho bude trvať, než sa na mňa?

Odpoveď: Zvyčajne parcela, bude trvať 15 až 20 dní, aby si na vás, ale niekedy to bude trvať 2 mesiace (Brazília môže trvať 3 mesiace) na niečo mimo nášho dosahu počas prepravy. Ak sa nechcete dostať zásielky do 2 mesiacov, ktorý sa zdá, že pozemok je stratené alebo niečo iné, mohli by ste si otvoriť spor a my by sme vrátime vám.Dúfam, že pre vaše porozumenie a ďakujem.

Q: môžem Si vybrať iné prepravné spôsobmi?

Odpoveď: Áno, môžete si vybrať doprava spôsoby, ako pri zadaní objednávky. Ďakujem.

Otázka: môžem dostať nejakú zľavu?

Odpoveď: Ospravedlňujeme sa vám za to. Všetky ceny na stránke sú najvýhodnejšie ceny môžeme ponúknuť. Ale ste mohli získať nejaké kupóny na našej predajni stránke. Ďakujem.

Otázka: Prečo trvá tak dlho, získať peniaze?

Odpoveď: nebojte sa, za normálnych okolností, to bude trvať 5 až 20 pracovných dní, ak chcete dostať náhradu späť. Ak nie, musíte ísť požiadajte Zákaznícky Servis pre pomoc. Ďakujem.

Otázka: koľko budete známky na pozemok?

Odpoveď: Pre pena lance, zvyčajne sme mk 10 eur na zásielku. Pre polisher stroj, by sme označiť $30-50. Ako obvykle, sme nemohli označiť tovar ako darček. Venujte prosím pozornosť, tam sú 4 druhy peny lance, ktorý bude priamo riešiť www.chatamarta.sk Skladu, tak by sme nemohli dať nižšiu cenu na tieto pozemky. Vďaka za pochopenie.Zároveň, tieto krajiny sa môže uplatňovať len za reálne ceny: Austrália, Indonézia, Izrael, Japonsko, Južná Kórea, Mexiko, Rusko a Spojené Štáty.

Q: nechcem fľaše peny lance, môžete predať zvyšok samostatne?

Odpoveď: Áno, mohli by sme vám predať tie časti, ale cena je takmer totožné s fľaša. A tam sa môže vyskytnúť, že naše pena lance nemohol sa zmestia do fľaše. Preto vám odporúčame kúpiť celú pena lance. Ďakujem.

Otázka: môžem dostať fľaše bez loga?

Odpoveď: Áno, máme fľaše bez loga. Ak si objednáte 2 ks, pošleme vám fľaše s logom. Objednávky suma nad 12 ks, pošleme fľaše bez naše logo. Ak chcete, aby sa všetky fľaše s logom, prosím, nechajte odkaz. Vďaka za pochopenie.

Otázka: sledovanie stavu ukazuje doručenie neúspešné, čo by som mal robiť?

Odpoveď: v tejto situácii, budete musieť vyzdvihnúť zásielku sami na miestnej pošte s sledovacie číslo alebo požiadajte personál, tam vám sledovať zásielku. Tak, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Q: Prečo nie je malý nástavec skrutku v balíčku? Čo je to?

Odpoveď: Tam bude malý nástavec skrutku(1.1 mm) pre menšie tlakových. Ak peny lance je dobre fungovať, potom to nemusí byť nahradené. Ďakujem. Otázka: Aký je pracovný tlak vaše pena lance?

Odpoveď: pracovný tlak našich pena lance je medzi 100-168 bar.

Otázka: Aký je rozdiel medzi čiernym a bezfarebný jeden z vašich pena lance?

Odpoveď: Bezfarebný skratka pre adaptér z mosadze. A Čierny jeden stojí za plastové adaptér. Obaja sú v rovnakej veľkosti, sú len vyrobené z rôznych materiálov. Aby ste mohli vybrať buď jednu.

Otázka: Prečo sledovania stavu nezmení vôbec na dlhú dobu?

Odpoveď: To si vyžaduje určitý čas pre lodnej dopravy na trati tovaru a aktualizovať sledovanie informácie, najmä keď tovar, ktorý je pod dopravy na prepravu rôznych skladov. Dúfam, že za pochopenie.

Otázka: môžem dostať digitálnu faktúru?

Odpoveď: Áno, pošlite nám, prosím váš E-mail. Pošleme vám ju. Ďakujem.

Názov Značky MJJC
S Vodné Fajky No
Vodné Sprej Typ Fanúšikov
Rukoväť Typu Prst Grip
Materiál Telesa Inžinierske Plastové
Tryska Materiál Inžinierske Plastové
Rozhranie Materiál Inžinierske Plastové

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty